Apie mus

Sodyba " Miškas kitaip"


Mes itin daug dėmesio skiriame savo svečių patogumui, todėl siūlome ne tik maloniai praleisti laiką neapsakomo grožio Žaliosios girios gamtos kampelyje, bet ir pasimėgauti pirties bei džiakuzi teikiamais malonumais, o karštą dienos popietę atsigaivinti Lėvens upėje ar po netoliese esančių šaltinio vandeniu Vilktupio aikštelėje. Mėgstantys aktyvesnį laisvalaikį, galės išbandyti jėgas tinklinio aikštelėje arba pažvejoti upėje, pasivažinėti dviračiais miško keliukais. Vakarą vainikuokite šeimynine vakariene ir čia pat keptais kepsniais! Ir tai toli gražu ne viskas, mūsų tikslas – turiningas jūsų poilsis, todėl siekiame nuolat tobulėti ir nenuvilti savo svečių.

Vertiname savo svečių patogumą, todėl svečiai apgyvendinami moderniai įrengtuose kambariuose. Atskirame namelyje yra pirtis ir džiakuzi, įrengtos gyvenamosios patalpos su 3 miegamaisiais.

Sodyba „Miškas kitaip“ kviečia maloniai praleisti laiką šeimas ar didesnes grupes, o reikšmingas šventes paminėti pokylių salėje, talpinančioje iki 70 žmonių, nakvinę suteikiame 50-60 asmenų dviviečiuose ir keturviečiuose kambariuose. Jūsų pageidavimu galime tiekti maistą iš sodyboje įrengtos profesionalios virtuvės bei pastatyti paviljoną sodybos teritorijoje. Jūsų pageidavimu, padėsime suorganizuoti Jūsų šventę, seminarą, konferenciją ar kitokį renginį.

Kainos priklauso nuo Jūsų norimos datos, žmonių skaičiaus ir pasirenkamų paslaugų – pramogų kiekio, tačiau visada stengiamės rasti abiems pusėms tinkantį variantą. Sodyba taip pat nuomojama ir be nakvynės. Galima atskirai užsisakyti pirtį, sporto aikšteles ir kitas mūsų siūlomas paslaugas.